فرمانداری شهرستان نور http://noor.gov.ir/home

   * *

سعید یزدانی معاون فرماندار شهرستان نور: از امروز نام سیاه سنگ در تقویم نجومی ایران ثبت خواهد شد

نوع خبر: اخبار
تاریخ خبر : جمعه, دی ۱۵, ۱۳۹۶, ۶:۱۵
کد خبر: 9799

معاون فرماندار شهرستان نور در همایش نجوم و رصد خورشید که در سالن پیامبر اعظم(ص)رویان برگزار شد گفت:از امروز نام سیاه سنگ در تقویم نجومی ایران ثبت خواهد شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نور؛سعید یزدانی در این همایش بیان کرد:از همه کسانی که تلاش کردند تا این همایش علمی شکل بگیرد تشکر می […]

معاون فرماندار شهرستان نور در همایش نجوم و رصد خورشید که در سالن پیامبر اعظم(ص)رویان برگزار شد گفت:از امروز نام سیاه سنگ در تقویم نجومی ایران ثبت خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نور؛سعید یزدانی در این همایش بیان کرد:از همه کسانی که تلاش کردند تا این همایش علمی شکل بگیرد تشکر می کنم.وقتی به تاریخ نگاه می کنیم ایرانیان از دیرباز به علم نجوم و رصد ستارگان علاقه مند بودند و دانش پیشرو در ایران بوده است.

معاون فرماندار شهرستان نور در ادامه اظهار داشت:در آینده نزدیک در شناسنامه اقلیمی ایران نام سیاه سنگ را بیشتر خواهیم شنید و شاهد ورود بیشتر گردشگران به این منطقه خواهیم بود.از امروز نام سیاه سنگ در تقویم نجومی ایران ثبت خواهد شد و این حاصل تلاش همه عزیزان و دلسوزان است.

یزدانی تصریح کرد:این مهم یک آثار علمی و فرهنگی نیز دارد و رصد ستارگان علاقه مندی زیادی را برای مردم،دانش آموزان و دانشجویان ایجاد خواهد کرد.

سعید یزدانی در پایان گفت:همه ما تلاش خواهیم کرد و با تمام توان در خدمت شما هستیم صرفاً به خاطر اینکه یک شناسنامه جدید نجومی را در شناسنامه شهرستان نور ثبت کنیم.

چاپ خبر      بازگشت